O mnie

Nazywam się Monika Kalinowska i jestem psychologiem dziecięcym. Od kilku lat pracuję w szkole, skupiając się przede wszystkim na wsparciu psychologicznym i terapeutycznym uczniów, ich opiekunów oraz nauczycieli.

W swojej pracy używam narzędzi z nurtu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (w tym metody Kids’ Skills), Dialogu Motywującego oraz elementów terapii poznawczo – behawioralnej.

Posiadam doświadczenie w pracy nauczyciela współorganizującego kształcenie integracyjne oraz psychologa wspierającego i terapeutyzującego dorosłe osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi, ruchowymi oraz w spektrum autyzmu.

Jestem otwarta do podejmowania współpracy w organizowaniu i prowadzeniu warsztatów, wykładów, jak również pisaniu artykułów o tematyce psychologicznej, szczególnie dotyczącej dzieci i osób z niepełnosprawnościami.

Zachęcam do kontaktu!

Powrót na górę

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij