Semestr we wspomnieniowym skrócie

Semestr we wspomnieniowym skrócie

Minął pierwszy semestr. Jak zapewne większość z was, usiadłam do podsumowań i refleksji nad minionym czasem. To był intensywny etap, łączący w sobie pracę zdalną i stacjonarną, mającą na celu pomoc uczniom, rodzicom i nauczycielom. Wiele nowych sytuacji wypłynęło, niektóre były związane ściśle z zaistniałą szkolną sytuacją starszych klas. Mam dzięki temu już obrany kierunek w drugim semestrze, a wyznaczać go będą między innymi wyniki ankiet diagnostycznych, rozmowy z wychowawcami, rodzicami, uczniami…  

 

Wszystko to są moje podsumowania i plany. Jestem jednak ciekawa jak miniony czas wspominają moi uczniowie. Co będzie im towarzyszyć w pamięci, gdy sięgną do niej i zapytają siebie o wspomnienia z tego okresu. Aby uzyskać te informacje, można posłużyć się różnymi pomocami, w tym „Moim wspomnieniowym skrótem„. Polecam go wam w pracy z dzieciakami ze starszych klas, nie tylko na koniec semestru, ale również w każdym momencie, w którym chcecie dokonać podsumowania jakiegoś etapu w życiu dziecka, domknąć go, dokładniej zapoznać się z uczuciami i stanami towarzyszącymi w tym określonym czasie.  

 

 

Wspomnieniowe karty pracy w formacie pdf są dostępne tutaj: KLIK!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij