Uwaga, lód!

Uwaga, lód!

Minęło już kilka dni Nowego Roku. Koniec Starego Roku i początek Nowego to czas podsumowań, obietnic i postanowień. Widziałam wiele świetnych propozycji kart pracy czy infografik na blogach innych specjalistów dotyczących właśnie tej tematyki. Fantastycznie, że powstały, bo na pewno wiele ułatwią w podsumowaniach i zbieraniu myśli nie tylko dzieciakom, ale i dorosłym.

I właśnie przymierzając się do własnych przemyśleń i postanowień dotyczących nadchodzącego czasu, złapałam się na tym, że nigdy nie miałam problemu w wypisaniu postanowień i zamierzeń. Brałam kartkę i po prostu pisałam. Więc co sprawiało, że moje zamiary nie były wprowadzone w życie w takim stopniu, w jakim bym chciała? Brak oszacowania przeszkód i ryzyka, które mogą się pojawić oraz ludzi i sposobów, które z kolei mogą mi ułatwić przejście trudności. Kiedy to zostanie wzięte pod uwagę, istnieje większe prawdopodobieństwo, że moje cele dojdą do skutku i „nie poślizgnę się na lodzie”.

W związku z tym zapraszam również was i waszych starszych uczniów do kart pracy pod nazwą „Uwaga, lód!”. Mogą stanowić fajne uzupełnienie postanowień i podsumowań. Podczas uzupełnienia warto brać pod uwagę przemyślenia ucznia, jak również elementy metody SMART, które pomagają wyznaczać realne cele.

Oprócz kart zostawiam wam również życzenia na najbliższy czas. Niech będzie zdrowy, bezpieczny i inspirujący. 🧘

 

Karty pracy w formacie pdf są dostępne tutaj: KLIK!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij